Kim jesteśmy?

  • 18
    lat doświadczenia
  • 87
    tyle aut liczy nasza flota
  • 78 065
    przewiezionych ładunków
  • 76 263 585
    przejechanych kilometrów

Davpol to firma zlokalizowana w Turku (woj. Wielkopolskie) posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży TSL. Na swoją renomę pracujemy od 2004 roku świadcząc kompleksowe usługi transportowe oraz spedycyjne. W kilkunastoletniej historii nasze starania zostały wielokrotnie docenione w branżowych konkursach oraz plebiscytach (m. in. Firma Roku wg Tureckiej Izby Gospodarczej).

JAK DZIAŁAMY

Na każdym etapie naszej działalności charakteryzują nas następujące zasady:

  • indywidualna identyfikacja potrzeb klienta
  • elastyczność dzięki zróżnicowanej flocie
  • terminowość w oparciu o system Just In Time oraz śledzenie dostaw
  • bezpieczeństwo wynikające z rzetelności i zaangażowania pracowników
  • ochronę w przypadku zdarzeń losowych dzięki polisie ubezpieczeniowej
  • stabilność finansowa w oparciu o efektywne zarządzanie płynnością
  • ekologia

POLITYKA JAKOŚCI

Ideą przedsięwzięcia, w skutek którego powstała firma Davpol jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Najwyższą satysfakcje klienta realizujemy poprzez następujące cele:

  • ciągłe doskonalenie oraz optymalizowanie procesów operacyjnych
  • efektywną komunikację na każdym etapie realizacji zleceń
  • rozwój zawodowy oraz personalny pracowników poprzez szkolenia i certyfikacje
  • wykorzystanie sprawdzonych dostawców
  • odpowiedzialność za środowisko naturalne
  • stosowanie zasad FAIR PLAY wobec konkurencji

Najwyższy poziom świadczonych usług potwierdzają poniższe certyfikaty

dyplom-3
dyplom-4

Zespół

dawid-jedrasiak

Dawid Jędrasiak

Właściciel

tel. +48 601 180 204 email: dawid@davpol.pl
renata-jedrasiak

Renata Jędrasiak

Właściciel, Kadry

tel. +48 601 931 223 email: renata@davpol.pl
aleksander-rychlik

Aleksander Rychlik

Operations Manager

tel. +48 601 750 088 email: aleksander@davpol.pl
joanna-szewczyk

Joanna Szewczyk

Spedytor Międzynarodowy

tel. +48 532 749 611 email: asia@davpol.pl
damian-brzozka

Damian Brzózka

Spedytor Międzynarodowy

tel. +48 601 759 425 email: damian@davpol.pl
dawid-lozynski

Dawid Łożyński

Specjalista Ds. Transportu

tel. +48 667 663 483 email: biuro@davpol.pl
aleksandra-kubacka

Aleksandra Kubacka

Spedytor Międzynarodowy

tel. +48 667 663 486 email: ola@davpol.pl
milena-wietrzych

Milena Wietrzych

Spedytor Międzynarodowy

tel. +48 601 811 511 email: milena@davpol.pl
lukasz-ciszewski

Łukasz Ciszewski

Spedytor Międzynarodowy

tel. +48 601 751 674 email: lukasz@davpol.pl
mariusz-cegielski

Mariusz Cegielski

Spedytor Międzynarodowy

tel. +48 691 220 103 email: mariusz@davpol.pl
bartlomiej-rajchert

Bartłomiej Rajchert

Spedytor Międzynarodowy

tel. +48 601 882 504 email: bartek@davpol.pl
sandra-stawicka-jozwik

Sandra Stawicka-Jóźwik

Fakturzystka

tel. +48 603 370 182 email: sandra@davpol.pl
kamila-laczna

Kamila Łączna

Główna Księgowa

tel. +48 603 370 182 email: kamila@davpol.pl
karolina-szustakowska

Karolina Szustakowska

Spedytor międzynarodowy

tel. +48 695 953 307 email: karolina@davpol.pl
iwona-dewicka

Iwona Dewicka

Pracownik Biurowy

tel. +48 603 370 182 email: iwona@davpol.pl
grzegorz-gruszczewski

Grzegorz Gruszczewski

Fakturzysta

tel. +48 603 370 182 email: grzegorz@davpol.pl
seweryn-augustyn

Seweryn Augustyn

Spedytor międzynarodowy

tel. +48 697 140 793 email: seweryn@davpol.pl

Zapraszamy do kontaktu,
chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Wrząca 57-58, 62-700 Turek
Polska
tel. 0048 601 888 180
email: davpol@davpol.pl

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00

Formularz kontaktowy